Totem Led Ekran

TOTEM LED EKRAN

 

Totem led ekran günümüzün reklam sektöründe en çok kullanılan reklam türlerinden olmaktadır. Açık hava reklamcılığı ile ilgili ilgilenenler bilirki en etkili reklam türü olan Totem led ekran reklam verenklere en çok dönüş sağlanan bir platform olmaktadır bundan dolayı günümüzde totem led ekranın önemi başkadır.

Totem led ekranların pürüssüz çözünürlüğü ve afilli görünümü ile adeta bulunduğu ortamdaki insanların ilgisini direk çekmektedir. Toplumdaki her kesime hitap eden Totem led ekran en yaygın reklam türlerinden olmasının biride hitap ettiği kişi sayısının çok olmasıdır. Rakiplerinden ara farkla ilder olan e-ledekran siz değerli müşterileri için özel arge çalışmları ile son model teknolojik totem led ekranları sunmaktadır.


Totem Led Ekran Nedir?


Totem Led ekran günümüzde kurumsal firmaların ve belediyelerin en çok tercih ettiği reklam türlerindendir.Totem led ekran adı üzerine, totem üzerine konulmuş led ekranlardır ve açık sahada yerleştirilmektedir. Açık sahada olumsuz koşullara karşı(aşırı güneş ışığı vb.) koruyucu ve dengeleyici özelliği ile sorunsuz reklamı göstermektedir. Totem led ekran günümüzdeki en çok tercih edilerek diğer led ekran sistemleri açık farkla geride bırakmaktadır.

 

 

Totem Led Ekran, Büyük Led Ekran Totem,