LED EKRAN TABELA

Eski tabela sistemlerinde, tek renk ve tek isim işlenmekteydi. Zamanla renkler soluyor, gösterişten uzak kalıyordu. En görkemli tabelalar bile, birkaç ay sonra solmaya başlıyordu. Ayrıca tabelada değişiklikte yapamıyordunuz. Yeni bir tabela, yeni bir reklam yazısı için yeniden masrafa giriyordunuz.
 
 Led Tabela Farkı
 
     Led tabelalar, bir kareye birden çok reklam yazısını, görsel efeklerle, sığdırabiliyorsunuz. Hafızasına aldığı yazıları, power led programında en güzel bir şekilde görsel efektler ekleyerek hazırlayabiliyorsunuz. Bu programda hazırladığınız görselleri, bir flash yardımı ile kaydediyorsunuz. Led tabelada bulunan hafıza yerine takıyorsunuz. Daha sonra ok yazısı çıkarsa, hafızaya almıştır. 
Led tabela programı olan led powerde, led tabelanız ile ilgili ölçüleri tam vermediğinizde, hafıza alma işleminde hatalar olabilmektedir.
 
     Led tabela teknolojisi oldukça ilerlemiştir. Renkli ve daha gerçekçi görüntülerle, tercih edilmeye başlanmıştır. İstediğiniz zaman reklamı değiştirebiliyorsunuz ve yazıları değiştirebiliyorsunuz. Power led programına girip, kampanyaları tekrar gözden geçirip değiştirebiliyorsunuz. Duyuruları ve reklamları değiştirebiliyorsunuz. Üstelik efeklerle zenginleştirebiliyorsunuz.
 
     
Led ekran tabelalar daha gelişmiş olanlarıdır. Bu tabelalar renkli ve görsel efekleri daha çarpıcıdır. Sadece yazı değil, video ekleme özellikleri de vardır. Led ekran ve led tabela ile ilgili projelerinizi değerlendirip gereken ekleme ve çıkarmalar yapılıp, değerlendirme yapılmaktadır. Yapmanız gereken, nasıl bir tabela isteğinizi, tabelayı nereye monte etmek istediğinizi belirtmektir. Projeler indoor ve outdoor olarak değerlendirilmektedir.
 
     LCD videowall uygulamaları da oldukça yaygınlaşmaktadır. Özellikle büyük toplantılarda ve mitinglerde lcd videowall hizmetler tercih edilmektedir. Kayan Yazı hizmetleri reklam işlerinde oldukça etkilidir.
 
     Normalde eski usüllerde, tabela sadece bir şekilde sunulurken, Led uygulamasında Kayan Yazı hizmeti değiştirilebilir özelliği ile sunulmaktadır. En iyi şekilde reklam yapmak için öncelikle yapılması gereken şey,led tabela veya ekran kullanmaktır. Böylece daha çarpıcı tabelalara kavuşmuş olursunuz.