Hakkımızda

Gusto Led  Teknoloji 


2006 yılından beri Türkiye'de görüntüleme sistemleri Gusto Teknoloji Türkiye'deki LED ekran teknolojilerinin öncüsüdür. Profesyonel görüntü sistemleri ile alanında birikimi ile eğlence, reklam, iletişim ve perakende pazarının tüm ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini yakından tanıyan ürün yelpazesindeki teknoloji harikası ürünleri ile son kullanıcıların her türlü LED ekran gereksinimine cevap verir.

Gusto son teknoloji ürünü, ince, hafif, modüler ve yüksek parlaklıklı LED ekranlarının LED komponentleri, panelleri ve tüm video sistemleri katı kalite kontrol testlerinden geçip, gerek uygulama ve gerek satışı için üretilmektedir.

Gusto müşterilerine sadece ürün tedarik etmenin bir adım ötesine geçip, projelendirmeden satış sonrası desteğine tüm süreçlerde aktif destek sağlayarak, müşterilerine kolay, sorunsuz ve keyif verici bir LED ekran deneyimi sunmak, müşterileri ile uzun ömürlü bir ilişki kurmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Geleceği şekillendirerek, koşulsuz çalışan ve müşteri memnuniyeti ile sektör lideri bir marka olmak.

Hedefimiz 

Bu sektörde daima öncü firma olarak kaliteden ödün vermeyerek daima teknolojimiz ile Türkiye’de Led Teknolojileri alanında zirvede yer almak.

Vizyonumuz 

Kaliteden ödün vermeyerek daima teknolojimiz ile Türkiye’de Led Teknolojileri alanında zirvede yer almaktayız.