BÜYÜK LED EKRAN ÇÖZÜMLERİ

İstanbul merkezli kurulan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve profesyonel uygulamalarımız sayesinde sektördeki lider firma olma vasfımızla gündeme gelmekteyiz. LED & FİRMASI olarak müşteri memnuniyeti oldukça önem arz eden bir konu olmakla birlikte çalışanlarımıza verdiğimiz önem de bizim i&..

Devamını Oku

LED EKRAN FİRMASI

Led Ekran Firması olarak, Totem, İç Mekan Led Ekran Dış Mekan Led Ekran, Avm Alışveriş Merkezi Led ekran modelleri ile iş yeri mağazalarınızda ürünlerinizi ve reklamlarınızı gösterim yapabileceğiniz platformlar tasarlayarak en kaliteli malzemeler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Led ekran firması arayışınızda İstanbulun en kapsamlı teknoloji ve yazılım altyapısına sahip Gusto led ekran olarak bizlerden bilgi ve fiyat isteyebilirsiniz.

 

..

Devamını Oku

LED EKRAN TABELA

Eski tabela sistemlerinde, tek renk ve tek isim işlenmekteydi. Zamanla renkler soluyor, gösterişten uzak kalıyordu. En görkemli tabelalar bile, birkaç ay sonra solmaya başlıyordu. Ayrıca tabelada değişiklikte yapamıyordunuz. Yeni bir tabela, yeni bir reklam yazısı için yeniden masrafa giriyordunuz.
Devamını Oku

HER MEKAN İÇİN AYRI LED EKRAN MODELİ

Her Mekan İçin Ayrı Bir Led Model

Son yılların en çok ilgi çeken teknolojik eşyaları arasında yer alan ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkan LED televizyonlar çok amaçlı kullanımı ile de rahatlık sunmaktadır. Özellikle her mekan için ayrı tasarımları olması bu modellerin ne denli özel olarak tasarlandığını ortaya k..

Devamını Oku

DIŞ MEKAN LED EKRAN SİSTEMLERİ

Dış Mekân Led Ekran sistemleri günümüzde dış mekândaki tüm reklam araçlarının yerini almıştır. Bu led ekran sistemleri belediye bilgilendirme ekranları, bina ön cepheleri, açık hava reklamcılığı ve seçim ve mitingler gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Gün ışığında bile net görünt&uu..

Devamını Oku