BÜYÜK LED EKRAN ÇÖZÜMLERİ

İstanbul merkezli kurulan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve profesyonel uygulamalarımız sayesinde sektördeki lider firma olma vasfımızla gündeme gelmekteyiz. LED & FİRMASI olarak müşteri memnuniyeti oldukça önem arz eden bir konu olmakla birlikte çalışanlarımıza verdiğimiz önem de bizim için oldukça önemli değerlerdendir.

Devamını Oku

LED EKRAN FİRMASI

Led Ekran Firması olarak, Totem, İç Mekan Led Ekran Dış Mekan Led Ekran, Avm Alışveriş Merkezi Led ekran modelleri ile iş yeri mağazalarınızda ürünlerinizi ve reklamlarınızı gösterim yapabileceğiniz platformlar tasarlayarak en kaliteli malzemeler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Led ekran firması arayışınızda İstanbulun en kapsamlı teknoloji ve yazılım altyapısına sahip Gusto led ekran olarak bizlerden bilgi ve fiyat is..

Devamını Oku

LED EKRAN TABELA

Eski tabela sistemlerinde, tek renk ve tek isim işlenmekteydi. Zamanla renkler soluyor, gösterişten uzak kalıyordu. En görkemli tabelalar bile, birkaç ay sonra solmaya başlıyordu. Ayrıca tabelada değişiklikte yapamıyordunuz. Yeni bir tabela, yeni bir reklam yazısı için yeniden masrafa giriyordunuz.  

Devamını Oku

HER MEKAN İÇİN AYRI LED EKRAN MODELİ

Her Mekan İçin Ayrı Bir Led Model Son yılların en çok ilgi çeken teknolojik eşyaları arasında yer alan ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkan LED televizyonlar çok amaçlı kullanımı ile de rahatlık sunmaktadır. Özellikle her mekan için ayrı tasarımları olması bu modellerin ne denli özel olarak tasarlandığını ortaya koymaktadır. Bu anlamda LED ekr..

Devamını Oku

DIŞ MEKAN LED EKRAN SİSTEMLERİ

Dış Mekân Led Ekran sistemleri günümüzde dış mekândaki tüm reklam araçlarının yerini almıştır. Bu led ekran sistemleri belediye bilgilendirme ekranları, bina ön cepheleri, açık hava reklamcılığı ve seçim ve mitingler gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Gün ışığında bile net görüntü ve yüksek parlaklık sağlaması nedeniyle dış mekânlar için oldukça ku..

Devamını Oku

İnce Transparan Perde Led Ekran

Led İnce Ekran  Led ince ekran; son zamanların artık en trend görsel aracı olma yolunda ilerleme kaydetmektedir. Bu farklılığın sebebi yüksek ışık gücüne sahip olması ve uzun ömürlü bir kullanım sağlanmasıdır. Bu tip ekranlarda görüntü istenilen m2 ye kadar ulaşılan bir sistem yayar. Bu sistem daha önce hiçbir görsel araçta yakalanamadığından; gerek iç gerek dış mekanda ışık gücünün yüksekliği sebebiyle de kullanımlarda artış sağlamıştır. ..

Devamını Oku

Led Ekran Seçiminde Ve Garantili Olmasının Önemi

Gelişen ve yenilenen teknoloji ile birlikte led ekranlar hayatımızda önemli bir yer edinmiştir. Led ekran teknolojisi son birkaç yıldır, müşterilere hitap etmek için mağazaların camlarında ve led tabela olarak kullanılmaktadır. Hayatımızın içerisinde yer alan led ekranların kullanım amaçları ve bırakmış olduğu etkileri de farklılık gösterir. Kısa sürede birçok müşteri..

Devamını Oku

Led Ekran İstanbul

İstanbul Led Ekran Led ekran olarak ifade edilen kavramın her geçen gün kullanımlarında ise belirli miktarda artışlar vardır. Bu artışların sebepleri ise ürünlerin kaliteli olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca iki farklı kategori altında incelenen bu ledlerden bir tanesi

Devamını Oku

Alışveriş Merkezinde Led ekranların Etkisi Nedir

Alışveriş Merkezinde Led ekranların Etkisi Nedir? Alışveriş merkezlerinin sayısının artması ve yenilenen led ekran modellerinin tasarımları yenilikleri beraberinde getirmektedir. Özellikle AVM etrafında yer alan led erkanların müşterilere direkt olarak etkisi vardır. Bu nedenle artık AVM ve benzeri yerlerde led ekran kullanım sayısı git gide art..

Devamını Oku