Dış Mekan Led Ekranlar

Dış Mekan Led Ekran

Firmanızın led ekran tabelalarda tanıtımını hazırlamakta olan ithalatçı firmamız, dış mekan LED ekran imalatçısı olarak hizmetinizde çalışmaktadır. Firmalarınızın tanımında gösterişin, görselliğin ve ilgi çekiciliğin önemini bilerek hareket ediyor, tasarımlarımızda bu konuya dikkat ediyoruz. Dış mekandaki LED ekranlar farklı boyut ve çeşitlerde bulunmaktadır. İmal ettiğimiz dış mekan tabelalarımız arasında hareketli aydınlatma cihazları kullandığımız için, firmanızın önünden geçen herkes firmanızın farkını görecektir. Bir firmanın dikkat çekmesi demek, müşteri sayısının artması demektir. İlgi çekici ve parıltılı led ekran tabelalarımız sayesinde, firmalarınızın gösterişi ve ilgi çekiciliği artacaktır.

Yapım Aşaması

Dış mekan LED ekran çeşitleri, hareketli, ışıklı ve zaman ayarlı olarak yapılmaktadır. İmalat işlemine başlamadan önce, tecrübeli ustalarımız, ekranın yapılacağı yerin ölçümlerini teknik ekipmanlarımızla birlikte titizlilikle almaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra imalat bölümümüzde özenli bir çalışma sonrasında dış mekan tabelanız hazır hale getirilmektedir.


Tabela Fiyatlandırmamız

Dış mekan tabelalarınızı yaparken her noktayı dikkate alarak imalatımızı gerçekleştiriyoruz. Dış mekanda hava olaylarına maruz kalacak olan tabelanızın, hava olaylarından etkilenmeyecek şekilde imalatını gerçekleştiriyor, olası bir aksilik durumunda tabelamızın arkasında duruyoruz.
Ürünlerimizin garantisini verdiğimiz gibi, dış mekan Led ekran fiyatları konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Çoğu firma;

•    Kar marjını düşünmekte,
•    Maliyeti düşürmek için ucuz ürünler kullanmakta,
•    İklim şartlarını göz önünde bulundurmamakta,
•    Boyut farkı gözetmeden fiyat biçmektedir.

Firmamız fiyatlandırma yaparken, tabelanın yükseklik ve genişlik özelliklerini dikkate alarak metrekare hesabı üzerinden fiyatlandırma yapmaktadır. Bu yüzden tabelalarınıza sahip olurken, boyut farkından kaynaklı farklılıklar kaynaklanmaktadır. Küçük tabela alan bir müşterimiz ile büyük tabela alan müşterimizin farklı olduğunu bilmeniz gerekir. Ürünün özelliğine göre fiyatlandırma çeşitlenmektedir.

Kabartmalı Ürünler

Kabartmalı dış mekan tabelalarımız, tabaka üzerine sağlam şekilde uygulandığı için rağbet gören modellerimiz arasındadır. Kabartma yapılan kesimin aydınlatma cihazıyla aydınlatılmasıyla da gösterişli bir model karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerimizi imal ederken de müşterimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Kaba ve kalın tabelalar yerine, ince ekranlardan yapılma tabelalarla firmanızın havasını değiştiriyoruz. Firmamızla iletişim kurmadan, modellerimizi incelemeden kararınızı vermemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Dış Mekan Led Ekran, Dış Mekan Led Pano, Dış Mekandaki Led Ekranlar, Dış Mekan Led Ekran Fiyatları, Dış Mekan Led Ekran Örnekleri, Dış Mekan Led Ekran Çeşitleri