Dış Mekan Led Ekran Sistemleri

Dış Mekan Led Ekran Sistemleri

Dış Mekân Led Ekran sistemleri günümüzde dış mekândaki tüm reklam araçlarının yerini almıştır. Bu led ekran sistemleri belediye bilgilendirme ekranları, bina ön cepheleri, açık hava reklamcılığı ve seçim ve mitingler gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Gün ışığında bile net görüntü ve yüksek parlaklık sağlaması nedeniyle dış mekânlar için oldukça kullanışlı bir üründür.
 
Bu ekranlar kar yağmur gibi hava koşullarına karşı da dayanıklı olmaları sebebiyle dış mekân kullanımında hiç bir sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir. Dış mekân led ekran sistemlerinde videoların ışık şiddetleri 400 ile 9000 lümen ışık şiddeti arasında değişmektedir. Bu şiddet hesapları gün ışığı etkeni de göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır. En etkin ve kaliteli led lümeni ise 7500 olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden dış mekân led ekran video wall tercihi yapılırken kalite düzeyi lümen şiddetine göre değerlendirilir.
 
Hızlı veri değişimine olanak tanıyan dış mekân led ekran sistemleri kurumsal duyuru veya hizmetlerin anında aktarılmasını sağlamaktadır. Ürün ömrü 7/24 kullanım halinde bile en az 10 yıldır. Bu dayanıklılığı sebebiyle oldukça ekonomik reklam fırsatları yaratmaktadır.

Popüler Haberler

 • Led Ekran Tabela

  Led Ekran Tabela

      Eski tabela sistemlerinde, tek renk ve tek isim işlenmekteydi. Zamanla renkler so...

 • Avm Led Ekranları

  Avm Led Ekranları

  Uzman Ekip İle Kaliteli Led Ekran Hizmeti Led Ekran ilerleyen dönem itibari ile şehir merkez...

 • Büyük Led Ekran Çözümleri

  Büyük Led Ekran Çözümleri

  İstanbul merkezli kurulan firmamız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizm...

Copyright © Gusto Led Ekran